4960 gezien favoriet
Vraagprijs
Conditie Gebruikt
Levering Verzenden of ophalen
Ondervellen voor drukkerij machine 97x62cm (a18)38
€45
Folie vellen +/- 50 stuks 970 x 620 mm Folabase H45 0,25/.01 in een koop
Afkortaanslag voor zaagmachine (a34)26
€100
Lengteaanslag voor op een koker 80 x 60 mm of een hoekijzer van 80 x 60 mm Met gelagerde rollers en vastzet inrichting De lengte van de aanslag is in het blok verstelbaar of in te korten Het blok is 30 x 20 x 17 cm, totale lengte is 120 cm Prijzen zijn excl.
Stroomkast, schakelkast bedieningskast 120x120 (a37)48
Zie omschrijving
Stalen stroomkast, afsluitbaar met sleutel Afmeting 120 x 120 x 35 cm Met 4 groepen van 63 amp., 400V Met omvormer van 380v naar 115v, 13,3A en een omvormer van 115v naar 24v, 8,3A Bouwjaar 9-2015 Met ABB hoofdschakelaar Al onze prijzen zijn excl.
Afzuig of inblaas kast met rooster, 23 x 126 cm (a33)25
€75
Ventilatierooster met vak en aansluitventielen afmeting: 23 x 126 cm, 53 cm diep, met een aansluit buis, 200 mm met klep en 2 aansluitbuizen 150 mm
2 meter hijsketting, hijsstrop doorlus strop 3150kg (a13)48
€145
Hijsketting, 2 meter lang, met 2 ringen 3150 kg De ringen zijn 110 x 180 mm
Telemecanique schakelkast met 6 schakelingen (a16)11
€250
Machine bedieningskastje met 14 schakelmogelijkheden Een sleutelbediening aan, uit Twee, driestanden schakelaars Drie, tweestanden schakelaars Afmeting 8 x 17 cm, 5 cm hoog De prijs is excl. btw.